Paweł Flasza

Paweł od 1990 roku aktywnie zgłębia tajniki sztuk walki. Posiada państwowe uprawnienia instruktorskie kick boxingu, Muay Thai, karate, samoobrony, a także strzelectwa sportowego, ćwiczeń siłowych i fitness.

Wieloletnie doświadczenie i odpowiednie wykształcenie pedagogiczne dają pewność, że jego podejście do klientów jest profesjonalne i dostosowane do potrzeb każdego z nich. Skupia się więc na wykorzystywaniu osobistych cech i predyspozycji poszczególnych osób, uświadamia im ich możliwości, siłę i daje szansę na poradzenie sobie w trudnych sytuacjach.

Paweł dostrzega wagę właściwego motywowania grupy i poszczególnych jej członków, a także budowania autorytetu instruktora. Prowadzone przez niego treningi są przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od płci i wieku. Niezdecydowanych zachęca do przełamania się i przyjścia na zajęcia. We wstępnej rozmowie Paweł z chęcią rozwieje wszelkie wątpliwości i przybliży korzyści płynące z uprawiania sportu.

Wiedza i umiejętności wynoszone z treningów z powodzeniem można wykorzystywać w codziennym życiu. Zajęcia z Pawłem uczą rywalizacji, pracy zespołowej, podnoszenia się po porażkach i sumiennego dążenia do określonych celów. Klienci pracujący na co dzień w korporacjach i prowadzący niezwykle stresujący tryb życia cenią sobie większą pewność siebie i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. A to tylko niektóre z umiejętności osiąganych dzięki zajęciom z Pawłem.


Poza sportem fascynują go także podróże. Chcąc w pełni poznać charakter Treningu funkcjonalnego szkolił się z zakresu kettebell  Hardstyle, giriewoi sport, Dwuboju olimpijskiego, gimnastyki sportowej. Odwiedza boxy w całej Europie oraz jest czynnym zawodnikiem.